• مرکز آموزش زبان‌های خارجی دانشگاه شهید بهشتی

مراحل ثبت نام تا فارغ‌التحصیلی


Prepare Level 2.7

What is TOEFL?

IELTS Advanced (Exam Practice 1)

Super Minds Level 2.3

IELTS Foundation 1

Face2Face Advanced 5

Face2Face Starter 5

IELTS Expanding 3

Business Result Upper Intermediate 2

IELTS Advanced 1

Business Result Advanced 4

Business Result Advanced 2

نظام آموزشی ما

نظام آموزشی تعریف شده در مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی مبتنی بر استانداردهای آموزشی داخلی و بین­‌المللی است. هدف اصلی ما تسهیل امر آموزش و تعالی همه زبان‌­آموزان در سراسر کشور است.

رویکرد


رویکرد آموزشی استاندارد ما حاصل به روزترین پژوهش­ها در زمینه آموزش زبانهای خارجی و نتیجه سال­ها تجربه حرفه‌­ای ما است. به عنوان یک مرکز دانشگاهی، هدف اصلی ما تسهیل یادگیری زبان برای کلیه اقشار جامعه و تضمین کیفیت آموزشی برای همه زبان‌آموزان است. هدف راهبردی ما ارائه آموزش درست برای زبان­ آموزان در هر سن و با هر میزان توانایی است.

زیرساخت


مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی با به کارگیری یکی از پیشرفته‌­ترین سامانه‌­های آموزش مجازی، ارتباط بین معلمان و زبان‌­آموزان را در سراسر کشور به گونه‌­ای برقرار می­کند که با تخصیص صفحه شخصی به ایشان، مدیریت آموزش و یادگیری را در اختیار استادان و فراگیران به صورت مساوی قرار داده باشد. در این راستا، ما خود را متعهد به ایجاد فرصت­‌های یادگیری برابر برای تک تک زبان آموزان دانسته و طراحی این مدل را بر اساس اشاعه عدالت آموزشی در سراسر کشور و همچنین حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدارسرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

محتوا


به عنوان یک مرکز دانشگاهی، متعهد هستیم تا محتوایی استاندارد متناسب با نیازها و انتظارات آموزشی شما ارائه دهیم. ما طیف گسترده ای از مطالب رابه منظورارتقا مهارت­های زبانی و آمادگی شما برای آزمون­های داخلی و بین­‌المللی گردآوری کرده‌ایم. کتاب­های درسی منتخب مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی همه مورد تایید و منطبق با برنامه آموزش دانشگاه­های مطرح بین­‌المللی هستند.

تیم


آموزش و تدریس، کاری بسیار ظریف و حساس است. از این رو، مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی با بهره­ بردن از کادری مجرب در حوزه مدیریت آموزش و تدریس، خود را متعهد به پیشرفت زبان‌­آموزان خود میداند. این مرکز سعی بر این داشته است تا با ممیزی درست، بهترین استادانی که دارای علم، تجربه و ترجیحا مدارک دانشگاهی داخلی و بین‌­المللی هستند را گرد هم آورده و از مهارت ، دانش و تجربه ایشان در ایجاد فضای یادگیری موثر ومحیط کاری سازنده بهره ببرد.

همکاری با ما

از علاقه‌مندان به همکاری با مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی دعوت می‌شود با پرکردن فرم مربوطه ما را از این موضوع مطلع سازند.

ثبت اطلاعات
image

00

اساتید مجرب

00

دوره‌های برگزار شده

00

دانشجویان فارغ التحصیل

00

رویداد‌های برگزار شده